19. 7. 2018

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, v Čechách místy až polojasno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách 24 až 28°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Svátek má Čeněk

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ - poslední "várka" z minulého roku

Vítání občánkůVe středu 14. března 2018 jsme přivítali do života poslední miminka narozená v minulém roce. Celkem jich bylo pozvaných pět, ale jedna rodina se omluvila a tak dostane další termín.
Malého slavnostního obřadu se zúčastnil i pan starosta Ing. Roman Brand. Zazpívat a zarecitovat přišly děti z mateřské školky, které v naší kolébce byly také před lety přivítané.
Starosta předal rodičům drobné dary a popřál hodně zdraví a pevných nervů do dalších let.
Novými občánky Spořic jsou Nikolka Hlavová, Elizabeth Exner, Péťa Bucha a Jaroušek Svoboda.

Vítání občánkůVítání občánků

Vítání občánkůVítání občánků