19. 7. 2018

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, v Čechách místy až polojasno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách 24 až 28°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Svátek má Čeněk

NOVÉ HŘIŠTĚ NA NÁM. GEN. SVOBODY OTEVŘENO

HŘIŠTĚ SPORTOVNÍ HŘIŠTĚ STREET WORKOUT U ŠKOLY JE OTEVŘENO
Nové hřiště na nám. gen. Svobody je otevřeno. V zimních měsících bude odemčen jen přední vchod (zatím na zkoušku).
Bedlivě si přečtěte provozní řád, který je umístěn u vstupu. Dodržujte bezpečnostní předpisy.
Hřiště bylo vybudováno pro naše občany, chceme, aby ho využívali nejen děti, ale i dospělí.
Než se hřiště dokončilo, už jsme zaznamenali poničený plot a ztrátu drobných prvků u doskoku na pískovišti.Chraňme si svůj majetek a případné vandaly okamžitě hlaste buď na obci nebo nejlépe na policii ČR.
Věřte, že na hřiště budeme bedlivě dohlížet!
Na jaře bude přidán betonový pinpongový stůl. PŘÍJEMNOU SPORTOVNÍ ZÁBAVU PŘEJE VAŠE OBEC SPOŘICE

HŘIŠTĚ

provozní řád