22. 6. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Svátek má Pavla

GDPRVážení občané,
v souvislosti s novou právní úpravou ochrany osobních údajů jsme vás žádáli o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů za účelem informování prostřednictvím služby SMS InfoKanál.
Souhlas jste mohli vyjádřit odpovědí na SMS, která přišla všem registrovaným uživatelům.
Spoustu z Vás tak ale neučinilo v určeném termínu. Proto se nedivte, když Vám smsky od obce nebudou chodit.
Jak se znovu registrovat? A co je GDPR?

CO JE GDPR?

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů neboli GDPR (General Data Protection Regulation) má za úkol posílit ochranu osobních údajů fyzických osob v Evropské unii a odstranit rozdíly v národních úpravách členských států.

Nařízení Evropské Unie o ochraně osobních údajů zavádí princip takzvané zodpovědnosti, který spočívá v povinnosti správců a zpracovatelů údajů bez ohledu na jejich velikost nebo počet zaměstnanců zavést technická, organizační a procesní opatření za účelem prokázání souladu s principy nařízení.

GDPR správcům osobních údajů nařizuje zavedení vhodných technických a organizačních opatření tak, aby zajistili a byli schopni doložit, že zpracování je prováděno v souladu s tímto nařízením.

Povinnost ochrany osobních údajů se podle GDPR vztahuje jak na správce, tak na zpracovatele a za jejich ochranu jsou zodpovědní společně. To platí i v případě, že správce osobní data jen posbírá a pošle zpracovateli.

JAK SE ZNOVU ZAREGISTROVAT?

1. Přes webovou adresu pro online registrační formulář

2. Posláním SMS na telefonní číslo 474 621 721.

Tvar registrační SMS: REGmezeraJMÉNOmezeraPRIJMENImezeraMESTOmezeraULICEmezeraCISLOPOPISNE

(např.: REG_Jan_Vomacka_Sporice_Lipova_201)

Cena registrační sms je dle nasvení Vašeho operátora, veškeré příchozí SMS jsou hrazeny zdarma obcí.

3. Na obecním úřadě

Pokud Vám ani jedna z prvních dvou možností nevyhovuje, zajděte si na obecní úřad a zaměstnankyně Vám registraci rády provedou samy přímo na úřadě.

Vytvořeno: 4. 6. 2018
Poslední aktualizace: 4. 6. 2018 11:47